052-5336566

צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

  טיפול בטראומה נפשית

  טיפול בטראומה נפשית ב"סניטי"

  טראומה נחשבת לאירוע מסכן חיים, חורג מהנורמה וגורם לסדק מאוד קשה במערכת האמון וההגנה של האדם. כאשר הוא חווה אירוע טראומתי, המנגנונים ההישרדותיים מתחילים לפעול, הזיכרונות לא מרפים ותופעות הלוואי הן קשות להתמודדות באופן יומיומי. החוויה הטראומתית יכולה לפגוש אותנו בכל מקום, בדרכים, בזמן פיגוע, בזמן פרוץ מלחמה, אלימות, תקיפה מינית, שריפה שהתלקחה בפתאומיות, שוד ומקרים נוספים. הרגע הראשון הוא מאוד מורכב, יש תחושה של לחץ, מחסור באוויר ורצון לשלוט במצב. אחרי שהאירוע נגמר, יש רצון לנוח. כי יש התשה נפשית מאוד גדולה כתוצאה מההתמודדות. אחרי שעוברים מספר ימים, והאדם מתחיל לעכל את מה שעבר, יכולות להתפתח בעיות נפשיות ופיזיות שנולדו כתוצאה מהחשיפה לאירוע. בעיות שאי אפשר לשלוט בהן אלא רק לזהות אותן ולפנות לטיפול בטראומה נפשית. גם אם נדמה לכם שאתם יכולים לעבור את זה לבד, זה כמעט בלתי אפשרי. ככל שתמתינו עם הטיפול, כך המצב יחמיר ואיתו גם התופעות והבעיות. בית רוח ים נותן מענה טיפולי לאנשים שמתמודדים עם טראומות ברמות שונות, מרגע החשיפה ועד לרגעי הצבירה הפנימיים שמובילים לבעיות קשות יותר. הם דואגים ללווי מקצועי, מקיפים אתכם באנשי מקצוע ברמה הכי גבוהה ומאפשרים לכם להרגיש מעט יותר רגועים.

   

  למה כדאי לפנות לטיפול בטראומה נפשית?

  גברים ונשים שחוו טראומה נפשית לרוב מחפשים טיפול קונבנציונלי וגם פחות קונבנציונלי. כמו: רפואה משלימה, רפלקסולוגיה, היפנוזה, תאי לחץ, וכדומה. כל אדם שחווה טראומה נפשית, יכול לבחור מבין שלל הטיפולים את הטיפול היחיד שיכול להתאים לו, לא משנה באיזה סוג טיפול הוא יתחיל, העיקר שהוא יבין שבסופו של דבר הוא יגיע לטיפול שהכי מתאים לו. ככל שהפנייה לטיפול בטראומה נפשית תהיה מוקדמת יותר, כך יהיה ניתן למזער את התפתחות התופעות והבעיות הנפשיות הנוספות שיכולות להיוולד.

  טיפול בטראומה נפשית בליווי אנשי מקצוע מובילים בתחום

  מתמודדים עם הטראומה הנפשית

  תמיד עולה השאלה, איך יכול להיות שיש אנשים שעוברים טראומה אך לא זקוקים לטיפול? זה לא בהכרח נכון. יש חלק שנוטים להדחיק את התחושות הפנימיות שלהם וכשהם נמצאים לבד, בתוך חדר סגור, הם מתפרקים. ההתמודדות היא שונה בין אדם לאדם, אבל היא הכרחית. מכיוון שיש תופעות נפשיות שעלולות להיות מסכנות חיים, כמו רצון להתאבד. טיפול בטראומה נפשית מסייע לאנשים שחוו טראומה לטפל בבעיה במיידי ולא להתמודד עם הכל לבד.

  לסיכום, בית רוח ים מביא המון ידע וניסיון בתחום הטיפול בטראומה נפשית, ויכול לסייע לכם להתמודד עם מצבים שונים בעזרת התאמת טיפול מדויק עבורכם.

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות, כאשר ביתי עברה תקופה קשה. למזלי, מצאתי את סניטי בחיפוש באינטרנט, ושם קיבלתי מענה מקצועי וביתי קיבלה את העזרה לה הייתה זקוקה, תוך שמירה על יחס אישי ואווירה נעימה.

   אלעד

   פניתי אל רוח ים לאחר משבר נפשי חמור שעברתי ולא הצלחתי להתמודד איתו בעצמי, והם סייעו לי להתאזן ולחזור למוטב.

   אלמוג

   הגעתי לסניטי בעקבות אבחון בתחלואה כפולה, סבלתי מדיכאון והתמכרות לאלכוהול ולא ידעתי איך להתמודד עם החיים. הצוות במקום היה מדהים ועזר לי לבנות את עצמי מחדש.
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים