052-5336566

צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

  אודות

  "סניטי" הוא למעשה מסגרת המהווה כחלופה לאשפוזים פסיכיאטריים, שמטרתה היא לענות על צרכי המטופל ולסייע לו מכל הבחינות להתמודד עם המשבר הנפשי אליו נקלע.

  אנו מעניקים מענה מקיף ומקצועי הכולל את כל היבטי הטיפול- טיפול רגשי, הדרכה, ליווי תעסוקתי, טיפול תרופתי ומעקב פסיכיאטרי, כך שכל מטופל יקבל יחס אישי המותאם לצרכיו כמו כפפה ליד.

  אנו מאמינים כי טיפול באווירה שלווה, בסביבה רגועה בסמוך לחוף הים יכולה להשפיע פלאים על התהליך הטיפולי, אשר איננו מתאפשר במסגרת של אשפוז פסיכיאטרי סטנדרטי.

  כחלק מהתהליך אנחנו מעניקים גם למשפחת המטופל ולסביבתו הקרובה הדרכה וסיוע, על מנת שגם להם יהיו הכלים הרלוונטיים להתמודדות עם הקושי של יקירם, ושיסייעו לו ביום הטיפול להשתלב בקהילה ולהמשיך בחייו.

  חלק מחזונו של המקום הוא להסיר את הסטיגמה הקשה אשר מתקשרת לרבים אודות אשפוזים וטיפולים פסיכיאטרים, אשר גם מקשה על המטופל לרצות ולבקש את העזרה לה הוא זקוק נואשות, ולהציג אלטרנטיבה טיפולית ידידותית ותומכת.

   

  ניסיון רב שנים בתחום הטיפולי

  מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר

  יחס אישי לכל מטופל ומטופל

  הצוות הטיפולי:

  צוות הבית המאזן כולל פסיכיאטרים מקצועיים, עובדים סוציאלים ומטפלים רגשיים מיומנים, צוות סיעודי סבלני, מכיל ורחב לב, מטפלים אלטרנטיביים ומדריכים אשר יהיו שם לאורך כל הדרך עבור המטופל וצרכיו.

  החזון שלנו:

  החזון שלנו כולל מתן מענה טיפולי ברמה הגבוהה ביותר לאנשים המתמודדים עם משבר נפשי אקוטי אשר מעיב על שגרת חייהם ומונע מהם תפקוד וחיים בריאים, מבלי להגרר לאשפוזים פסיכיאטרים ממושכים.

  אנו מעסיקים צוות טיפולי וסיעודי מקצועי, אשר מעניק תמיכה ואוזן קשבת לכל מטופל ומטופל, ובונה באופן פרטני תוכנית שיקומית מקצועית באווירה שלווה ורגועה.

  כחלק מהתהליך אנו מסייעים למטופלים ולמשפחתם למצוא את מקומם בקהילה לאחר סיום הטיפול אצלנו על מנת לצלצם את השיעור הגבוה של אשפוזים חוזרים וטיפולים זמניים בלבד.

  התהליך הטיפולי:

  אנחנו ב"סניטי" מאמינים כי כל מטופל הוא קודם כל אדם, אשר זקוק לעזרה בעקבות משבר נפשי ורגשי שערער אותו, את בטחונו ואת תפיסת הערך העצמית שלו. לכן כחלק מהתוכנית הטיפולית אנו מקפידים לסייע למטופל לגייס את הכוחות להאמין כי הוא מסוגל להתמודד עם האתגרים וההתמודדויות המורכבות העומדות לפניו, בעזרת טיפול רגשי הוליסטי מקיף.

  אנו מאמינים כי חשוב גם להשקיע בהדרכה ותמיכה במשפחת המטופל על מנת שבסיום הטיפול, יהיו גם להם הכלים הנכונים להתמודד היטב עם קשיים בדרך.

   

  התוכנית הטיפולית כוללת:

  • טיפול פסיכותרפי
  • מעקב פסיכיאטרי
  • טיפול תרופתי
  • טיפולים רגשיים פרטניים ובקבוצה

  התוכנית הטיפולית נבנית על ידי פסיכיאטר מיומן ומנוסה, בהתאמה אישית לכל מטופל ומטופל, לפי מצבו הנפשי וצרכיו.

  התהליך הטיפולי יכלול אינטייק מעמיק, הערכה טיפולית לכל אורך השהות המקום, ליווי מקצועי, מכיל ותומך, מענה בשעות חירום, ייעוץ והדרכה למשפחת המטופל, מעקב שוטף אחר הטיפול התרופתי והתייחסות אישית לכל קושי או בעיה.

  התהליך כולו בנוי תוך חשיבה ותכנון של היום שאחרי השחרור, תוך גיוס גורמים תומכים בקהילה על מנת להמשיך את תהליך הטיפול והשיקום גם לאחר השחרור, במטרה להמשיך ולשמר את האיזון שנוצר.

  מטופלים ממליצים

  הילה

  הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות, כאשר ביתי עברה תקופה קשה. למזלי, מצאתי את סניטי בחיפוש באינטרנט, ושם קיבלתי מענה מקצועי וביתי קיבלה את העזרה לה הייתה זקוקה, תוך שמירה על יחס אישי ואווירה נעימה.

  אלעד

  פניתי אל רוח ים לאחר משבר נפשי חמור שעברתי ולא הצלחתי להתמודד איתו בעצמי, והם סייעו לי להתאזן ולחזור למוטב.

  אלמוג

  הגעתי לסניטי בעקבות אבחון בתחלואה כפולה, סבלתי מדיכאון והתמכרות לאלכוהול ולא ידעתי איך להתמודד עם החיים. הצוות במקום היה מדהים ועזר לי לבנות את עצמי מחדש.
  קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים