contact-us צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם

השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


  בריאות הנפש תל אביב

  קרה לכם שקמתם יום אחד עם תחושת מועקה בלב, לחץ ורצון להישאר מתחת לפוך ולהמשיך לישון? היום בישראל יש אוכלוסייה רבה שמתמודדת עם מצבי חרדה קיומיים מהתנהגויות של הגוף. לרוב הם נכנסים לקרוא בגוגל על כל מיני תחושות וסימנים ונכנסים ללחץ הרבה יותר גדול. חלק מהם מצליחים לקום מהמיטה ולהמשיך את היום, אך אחרים פשוט שוקעים, ממשיכים במחשבות ונשארים במיטה. מאות אנשים סובלים מבעיות דומות, מדחיקים אותם וכתוצאה מכך מייצרים מחלות נוספות שהם לא ידעו מעולם שיתפתחו בגופם. כדי למזער את ההתפתחות של המחלות הנוספות ולהתמודד עם הקיימות, מומלץ לפנות למסגרת מקצועית העוסקת בבריאות הנפש תל אביב שתיתן לכם מענה לכל מה שאתם חווים ויותר מכך, טיפול מקיף, מקצועי מלא בלווי אנשי מקצוע, שיעזרו לכם לעבור בשלום את כל המאבקים השונים שאתם חווים. סניטי – מבית רוח ים מתאימים במיוחד למצבים הללו, ומאפשרים לכם לעבור אותם בקלות הרבה יותר ממה שחשבתם. אנשי המקצוע שילוו אתכם תחת המסגרת ייתנו לכם כלים, ידע והמון תמיכה לעבור את זה.

  בריאות הנפש תל אביב – אתם לא לבד

  גם אם אתם מרגישים שיש לכם צורך להתמודד עם מה שאתם חווים לבד, זה בסדר ולגיטימי לנסות. יחד עם זאת, הרבה אנשים בודקים כל מיני אפשרויות טיפול לאורך השנים, מתנסים ואף מצליחים לצאת ממצבי לחץ שונים. אך לרוב, הם לא מקבלים מעטפת שלמה לכל הסיטואציות השונות שהם מתמודדים איתם בבריאות הנפש תל אביב וזקוקים למעטפת רחבה יותר. אתם לא לבד – היום יש מסגרות טיפוליות מצוינות שעוזרות לכם לפרק צעד אחר צעד את התחושות והרגשות שלכם, ויחד איתכם עוברים תהליך משמעותי ומרגש עד לשלב שבו אתם מרגישים חופשיים מכל מחשבה או לחץ. יחד עם הכלים שתרכשו, תוכלו לצאת בחזרה למציאות ולחיות את החיים לצד תחושת הלחץ, החרדות והפחדים באופן שהוא יותר נעים לכם.

  טיפול נפשי – הדרך אל האושר

  הבחירה בטיפול בריאות הנפש תל אביב תעזור לכם להתקדם לשלב הבא, לרגע בו אתם מסוגלים להתמודד עם מצבים הרבה יותר מורכבים, ולצלוח אותם בלי טיפה של לחץ או חרדה.

  לסיכום, סניטי – מבית רוח ים בעלי וותק וניסיון בטיפול נפשי ורגשי מקצועי ומקיף שיעזור לכם לעבור את כל מצבי הלחץ שאתם רוצים.

  טיפול פסיכיאטרי בתל אביב

  יש מגוון אנשים באוכלוסייה שסובלים ממאבקים נפשיים רבים ובניהם, פוסט טראומה, דיכאון, חרדה, מחלות פסיכוטיות, תופעות לוואי של התעללות מינית, התמכרות לסמים קשים ועוד. המאבקים הללו מלווים אותם לאורך חייהם ולעיתים הם הופכים להיות חלק משגרתם. חלק מהם לא יפנו לטיפול פסיכיאטרי בתל אביב, אך אחרים שככל הנראה יגיעו למצבי מצוקה קשים שלא מאפשרים להם להמשיך בשגרה, יעדיפו לפנות לטיפול. שכן טיפול פסיכיאטרי אולם נשמע משהו מפחיד וגדול, אך הוא נחשב לפתרון יעיל, טוב ומקיף להתמודדות עם המאבקים השונים. סניטי – מבית רוח ים מטפל בדיוק בסיטואציות מהסוג הזה, ועוזר לאנשים שחווים טראומות לאורך חייהם, מלווה אותם, נותן להם כלים, מצמיד להם פסיכיאטר להמשך טיפול ונותן למטופלים מעטפת שלמה של הכלה, הקשבה ותמיכה.

  מי אחראי על מתן טיפול פסיכיאטרי בתל אביב?

  היום יש מגוון רחב של אנשי מקצוע שנותנים טיפול פסיכיאטרי בתל אביב, אלו יכולים להיות פסיכיאטרים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, אנשי מקצוע שמתמחים בריפוי בעיסוק ובאומנות, עובדי סיעוד, קרימינולוגים ונוספים. לכל איש מקצוע יש את האחריות שלו, ובכדי לקבל טיפול מלא צריך לבחון ולבקר אצל אנשי המקצוע שונים ולהתאים עבורכם את הטיפול הרלוונטי. יש מגוון טיפולים שניתנים על ידם, חלקם פרטניים, קבוצתיים וזוגיים כמו: CBT, טיפול קבוצתי, טיפולי תמיכה ועוד.

  מה תקבלו בטיפול פסיכיאטרי

  תחילה של טיפול פסיכיאטרי בתל אביב הוא צעד חשוב בטיפול ובתהליך שאתם מעוניינים לקבל ולעבור. הרבה אנשים שבוחרים להגיע לטיפול מעוניינים לעבור שינוי בדפוסי החשיבה, לסגל דרכי התנהגות חדשים, טובים וחיוביים, ובנוסף לכך המטופלים לומדים כלים להתמודדות עם כל מיני מצבים שונים שהם חוו לאורך חייהם, בעזרתם הם מצליחים להשתלב בחזרה בחיים הנורמליים אליהם הם כל כך מתגעגעים וחולמים. תהליך הטיפול הוא אקטיבי וחשוב מאוד שיהיה שיתוף פעולה מלא מצד המטופל, במידה ואתם לא מרגישים בשלים לתהליך – אל תתחילו אותו.

  לסיכום, הצוות המקצועי של סניטי – מבית רוח ים בעל ידע וניסיון עשיר במענים מותאמים אישית לאנשים שחווים מאבקים ופוסט טראומה. הם דואגים ללוות אתכם משלב האבחון הראשוני ועד לטיפול, בין אם תרופתי או נפשי.

  אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


   היכן תקבלו את הטיפול הנפשי הטוב ביותר?

   אם הגעתם לכאן אתם ככל הנראה מחפשים טיפול נפשי בשבילכם או בעבור אדם קרוב. אנו נסביר כאן איך מבדילים בין משבר נפשי קל (חולף) לבין משבר שדורש התערבות טיפולית. שימו לב, במקרים של משבר נפשי חמור שמסכן את המטופל או את הסובבים אותו יש לפנות מיד לקבלת טיפול. מרכזי בריאות הנפש תל אביב מספקים מענה חירום בכל שעות היממה. בית מאזן רוח-ים מהווה חלופה לאשפוז פסיכיאטרי במקרים של משברים נפשיים קשים, דיכאון, חרדה, פוסט טראומה ועוד. הטיפול בבית מאזן רוח-ים ניתן בעוד המטופלים מתגוררים במקום תחת השגחה של צוות מקצועי. אם אתם מחפשים לעצמכם או לאדם קרוב מסגרת טיפול נפשי מהטובות בתחום – חייגו במהרה אל בית רוח-ים.

   מתי נפנה אל מרכזי בריאות הנפש תל אביב?

   מתלבטים האם לפנות לקבלת ייעוץ נפשי? כל עוד יש לכם ספק כדאי לפנות בהקדם להתייעצות ולבחון את הזכאות שלכם לסיוע ותמיכה. טיפולי בריאות הנפש תל אביב ניתנים על חשבון משרד הביטחון במקרים בהם המקור לקושי הנפשי הוא השירות הצבאי. התסמינים הבאים מעידים על צורך בפנייה לקבלת ייעוץ נפשי : קשיים בהסתגלות, קשיים בתפקוד יומיומי, שינויים פתאומיים ולא מוסברים במצב הרוח, אירועים טראומטיים, התמכרויות. קשיי הסתגלות שבאים לידי ביטוי בבעיות תפקוד בשגרה מדליקים נורה אדומה בכל גיל. אם האדם אינו מראה יכולות תפקוד שתואמות את גילו כדאי לוודא שהקושי אינו נובע ממצב נפשי.

   טיפול נפשי לאחר טראומה

   אירועים טראומטיים דורשים טיפול מקצועי. ללא עיבוד נכון של החוויה עלולה להתפתח הפרעת פוסט טראומה. חשיפה לחוויה טראומטית בכל גיל תדרוש טיפול רגשי. במקרים בהם התפתחה תסמונת פוסט טראומה שמתבטאת בחרדה, לחץ נפשי, הימנעות ופלאשבקים יש לפנות בהקדם האפשרי לקבלת טיפול. בהעדר תמיכה נפשית עלולה להתפתח תחלואה כפולה של פוסט טראומה יחד עם התמכרות לסמים/אלכוהול. לא בטוחים לאן כדאי לפנות? רופא המשפחה יוכל לתת לכם מענה ראשוני. זקוקים לסיוע נפשי בדחיפות? צרו קשר עם מוקדי סיוע או מרכז חירום רפואי. קבלתם המלצה לאשפוז פסיכיאטרי? בית מאזן רוח-ים מציע טיפולי בריאות הנפש תל אביב כולל מגורים, צרו קשר לתיאום זכאות.

   ×

   שיחת ווטסאפ

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support