contact-us צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם

השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


  טיפול נפשי

  post-thumbnail
  חרדות קשות

  טיפול בחרדות קשות החרדה היא תופעה קשה שגורמת לאנשים להרגיש בסכנה, להיות מודאגים...

  קראו עוד
  post-thumbnail
  טיפול בחרדה CBT

  קורה לכם שאתם מרגישים פתאום דפיקות לב מואצות, תחושה שאין לכם אוויר...

  קראו עוד
  post-thumbnail
  טיפול בחרדה חברתית

  טיפול בחרדה חברתית למבוגרים חוששים מביקורת או דחייה? חרדה חברתית, המוכרת גם בשם...

  קראו עוד
  post-thumbnail
  טיפול בדיכאון

  טיפול בדיכאון עמוק הדיכאון הפך בשנים האחרונות למחלה מאוד שכיחה בקרב אנשים רבים....

  קראו עוד
  post-thumbnail
  טיפול בחרדה ודיכאון

  המון גברים ונשים בכל הגילאים חווים דיכאון וחרדה. חלקם יחוו את זה...

  קראו עוד
  post-thumbnail
  שיקום נפשי

  יש ביננו כל כך הרבה אנשים שעברו טראומה נפשית. אם בשירות הצבאי,...

  קראו עוד
  post-thumbnail
  טיפול פסיכיאטרי פרטי

  פסיכיאטר פרטי מומלץ אם אתם לא אוהבים שמערכת הבריאות יודעת עליכם הכל, וכי...

  קראו עוד

  מטופלים ממליצים

  הילה

  הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות, כאשר ביתי עברה תקופה קשה. למזלי, מצאתי את סניטי בחיפוש באינטרנט, ושם קיבלתי מענה מקצועי וביתי קיבלה את העזרה לה הייתה זקוקה, תוך שמירה על יחס אישי ואווירה נעימה.

  אלעד

  פניתי אל רוח ים לאחר משבר נפשי חמור שעברתי ולא הצלחתי להתמודד איתו בעצמי, והם סייעו לי להתאזן ולחזור למוטב.

  אלמוג

  הגעתי לסניטי בעקבות אבחון בתחלואה כפולה, סבלתי מדיכאון והתמכרות לאלכוהול ולא ידעתי איך להתמודד עם החיים. הצוות במקום היה מדהים ועזר לי לבנות את עצמי מחדש.

  מה תקבלו במהלך טיפול נפשי?

  מהרגע שבו החלטתם לפנות לטיפול נפשי, כבר עשיתם את הצעד הנכון והבריא ביותר בשבילכם. במהלך הטיפול תלמדו איך להפחית במידה את הלחץ שיצרתם בחייכם, תבינו איך להרפות ממצבים שהם לא בשליטכם, תעברו סדנאות הרפיה, מדיטציות ויוגה ותתחילו לתרגל מחשבות חיוביות ומיינדפולס שנחשבים למועילים מאוד למצבי לחץ. בהמשך הם יציעו לכם לעשות ספורט. גם אם אין לכם זמן, הם יסבירו לכם את החשיבות של ביצוע פעילות ספורטיבית, גם כדי שתשפרו את האנרגיות החיוביות שלכם וגם שתרגישו הרבה יותר טוב בתוך הגוף שלכם.

  טיפול במשבר נפשי – הדברים שנוספים שיעזרו לכם

  מלבד הכלים והטכניקות שתקבלו במהלך הטיפול הנפשי, תהיה גם תכנית עבודה שתצטרכו לעבוד לפיה גם לאחר הטיפול, בזמנכם הפנוי והחופשי. חשוב להמשיך לתרגל מחשבות חיוביות, בדיוק כמו שלימדו אתכם בטיפול. להתמיד בביצוע ספורט, כל ספורט שאתם אוהבים מבלי לוותר לעצמכם. לאכול בריא, לטייל ולחייך גם אם לפעמים אתם מרגישים שזה בלתי אפשרי. התוצאות לא יאחרו להגיע. לסיכום, בית רוח ים בעלי טיפולים נפשיים רבים שיכולים להתאים לכל אדם שמתמודד עם מאבקים נפשיים. יחד עם הניסיון, הכלים והידע שצוות המסגרת צברו עם השנים, הם בנו תכניות וטיפולים שונים ויכולים להתאים לכם אחד במיוחד בשבילכם.

  טיפול נפשי דחוף

  במקרים רבים בהם אנחנו מרגישים חולים, אנחנו לוקחים כדורים ופותרים את הבעיה. אך מה קורה כאשר יש מצב נפשי דחוף שמצריך עזרה חיצונית? למי אנחנו פונים וגם איך מתמודדים עם זה? היום יש טיפול נפשי דחוף לאנשים שסובלים ממצוקה נפשית, כאבים גופניים שרק הם יכולים להסביר. אלו יכולים להיות כאבי שרירים, מפרקים, לחץ בלב, דפיקות מואצות, מחסור באוויר, כאבי ראש וכדומה. במידה ואתם מרגישים תסמינים דומים, מומלץ לפנות לעזרה חיצונית ומקצועית שתסייע לכם להתמודד בצורה הכי טובה עם המצב הנפשי. בית רוח ים מלווה המון אנשים שמתמודדים עם מאבקים נפשיים, ומדריך אותם, נותן להם כלים, מצמיד להם אנשי מקצוע ועוטף אותם בתוכן שיגרום להם לרוגע ושלווה נפשית.

  מי אחראי על טיפול נפשי דחוף?

  היום ישנה שרשרת של גורמי מקצוע שיכולים לסייע לכם מהפנייה הראשונה לבקשת טיפול נפשי דחוף, ועד להכוונה מי הוא איש המקצוע הרלוונטי שיעזור לכם. בשלב הראשון הפנייה תהיה לרופא או רופאת משפחה, בפגישה תוכלו לשתף ברגשות והתחושות הפיזיות והנפשיות שאתם מרגישים, ולפי התיעוד שלכם הם יפנו אתכם לגורם המקצועי והוא – פסיכיאטר. מדובר ברופא עם מומחיות בתחום בריאות הנפש, הוא יוכל להתאים לכם תכנית ולתת לכם כלים לטיפול במצוקה הספציפית איתה אתם מתמודדים, ומלבד זאת הוא הסמכות היחידה לרשום לכם את התרופות להן אתם זקוקים. בנוסף לטיפול התרופתי, הוא ימליץ לכם להמשיך לטיפול פסיכולוגי, שם תשתפו בפתיחות את כל מה שאתם חווים לאורך היום יום ולשוחח על כל מה שיש לכם בלב.

  לא לחכות, לפנות לעזרה כמה שיותר מוקדם

  מהרגע בו אתם מרגישים שאין לכם איזון נפשי, שאתם קורסים, לא מצליחים לעמוד תחת לחץ וזקוקים למנוחה הרבה יותר מאשר לתעסוקה – זה הזמן לפנות לטיפול נפשי דחוף ולא לחכות שזה יתדרדר עד לרמת עילפון, או רצון לוותר על החיים. פסיכיאטר יכול לקבוע עבורכם את חומרת המצב, לשתף אתכם בתהליך והוא כמובן יסביר לכם שאפשר לצאת מזה עם טיפול והדרכה נכונה, אתם רק צריכים להגיע פתוחים, מוכנים ומסורים לעבור תהליך. לסיכום, בית רוח ים מלווה לאורך השנים גברים ונשים שמגיעים עם מאבקים נפשיים שונים לטיפול פסיכיאטרי. בתוך המסגרת ניתן לקבל מענה תרופתי, פסיכותרפי ופסיכיאטרי שבונה עבורכם תכנית מותאמת אישית למצבכם.

  טיפול נפשי פרטי

  המון אנשים מרגישים כאבים כרוניים בגוף, עושים המון בדיקות בריאותיות ולא מוצאים שום דבר. הרופאים בקופת החולים אומרים לכם שאתם בריאים, אבל בתוך הגוף אתם מרגישים שמתחוללת מצוקה אמיתית ולא יודעים מה לעשות. לא מעט נשים וגברים מתמודדים עם מצבים נפשיים שונים, אם בעבודה, במשפחה, בזוגיות וגם בפיננסי רובם חושבים שדרך ההתנהלות שלהם היא תקינה, שהם מצליחים לנהל את הכל במקביל, אך בסופו של יום הם קורסים תחת הלחץ, ומגיעים למצב שהגוף כואב במקומות שהם לעולם לא הכירו או ידעו שאפשר להרגיש. כשמדבר בכאבים שלרפואה אין מענה מדעי, צריך להבין כי מדובר במצוקה נפשית שהגוף עובר ולפנות לטיפול נפשי פרטי, כדי לברר עם מה אתם מתמודדים באמת. בית רוח ים הוקם במיוחד למאבקים נפשיים אותם חווים אנשים לאורך חייהם, הם עוזרים להם לאבחן את מצבם, לקבל ייעוץ וטיפול מתאים בהתאם לצרכים שלהם.

  מה ההשפעה של התרופות שתקבלו במהלך טיפול נפשי פרטי?

  העולם הנפשי – הפנימי שלנו הוא רגיש מאוד, וכל תנודת לחץ מפעילה אותת לכל אברי הגוף שמובילות לקריסה. המאבקים הפנימיים הללו יכולים להוביל למצבים נפשיים הרבה יותר גדולים משחשבתם, כמו: דיכאון, חרדה, בעיות שינה, התקפי זעם, תזזיתיות, עייפות והתכנסות פנימית. ולכן, הכל תלוי במצבכם, האם הוא קל או חמור יותר? לפי מצבכם יתאימו לכם את טיפול נפשי פרטי וכמובן את התרופות הרלוונטיות. חשוב לציין שלא בכל טיפול מקבלים תרופות, שהן בעיקר קשורות למצבי חרדה ודיכאון, ועוזרות לכם להגיע לאיזון נפשי תוך כמה ימים-שבועות.

  טיפול במשבר נפשי

  מלבד הטיפול התרופתי שתקבלו אחרי אבחון מלא, אתם בוודאי תקבלו המלצה להתחיל תהליך של טיפול פסיכולוגי בהמשך לטיפול נפשי פרטי. השילוב בין השניים יכול לעזור לכם לשנות המון בדפוסי החשיבה שלכם, לפתח התנהגויות חיוביות וחדשות שישפרו את מצבם הנפשיים וטכניקות להתמודדות אם במידה ושוב תרגישו תופעות דומות ברמות קלות או חזקות. לסיכום, צוות בית רוח ים בעל ידע וניסיון רב בטיפול באנשים שמגיעים עם מאבקים נפשיים ומעוניינים לעבור תהליך טיפולי פרטי ומקצועי.

  מה הן השיטות של טיפול נפשי?

  שיטות טיפול פסיכותרפי במחלות והתמכרויות

  • טיפול נפשי התנהגותי. אנו עוזרים ליצור ולגבש פעולות נאותות, התנהגות מיטבית לאדם, תגובות במצבי חיים שונים.
  • טיפול קוגניטיבי. אנו מתקנים את תגובות המטופל למצבים ונסיבות, את תפיסתו את העולם הסובב אותו. בשל כך, אנו נפטרים מחשיבה שלילית ומבעיות פסיכו-רגשיות.
  • טיפול פסיכודינמי. אנו חוקרים את מערכת הערכים והצרכים של המטופל, שוקלים את החוויה השלילית בעבר, מנטרלים את השפעתה על התחום הפסיכו-רגשי. אנו מביאים תגובות תת-מודעות לרמת התודעה ועוזרים להיפטר מתגובות שליליות.

  בקבוצת רוח ים Sanity מאמינים קודם כל כי האדם הוא במרכז. תוכניות טיפוליות משלבות טיפול פסיכותרפי ופסיכיאטרי תחת אותה קורת גג ובשילוב של כוחות המטפלים. במידת הצורך ישולב טיפול תרופתי וטיפולים פרטניים או קבוצתיים.

  עם אילו שיטות אנו משלבים פסיכותרפיה?

  טכניקות פסיכותרפויטיות

  אנו מטפלים בהתמכרויות ובהפרעות נפשיות באמצעות פסיכותרפיה ותרופות. אנו בוחרים תרופות המשחזרות את תפקוד מערכת העצבים, המוח, משפרות את הרווחה. אנו משלימים את טיפול נפשי המורכב בשיטות נוספות ומשתמשים בשיטות אחרות.

  פסיכוקרקציה

  בשלב השיקום הפסיכולוגי ישנה חשיבות רבה לאיתור ההזדמנויות של המטופל למימוש עצמי בנסיבות משתנות. משימת הפסיכוקורקציה היא להגמיש את נפשו של המטופל, ללמד אותו להסתגל לנסיבות חדשות תוך פגיעה מינימלית בבריאות הנפש. יחד עם זאת, התפקודים הנפשיים מתייצבים, ומבנה האישיות אינו עובר שינויים – הרופא רק עוזר למטופל להתאים את יחסו לחיים, תוך התחשבות בשינויים.

  פסיכוטרנינג

  המשימה של פסיכואימון היא לשחזר ולפתח מיומנויות שאבדו בתקופה החריפה של מחלה או לאחר פציעה. מוקד האימון נבחר בנפרד, בהתאם לסוג המיומנויות שאבדו. אימון קוגניטיבי עובד עם תפקודים מוטוריים, אימון תקשורתי נקבע לבעיות תקשורת ואימון ויסות רגשי לתוקפנות. במהלך מפגשים אישיים, הפסיכותרפיסט מזהה בעיות תוך-אישיות ובין-אישיות על מנת להניע את המשתתף בתכנית לעבודה קולקטיבית במיקרו-חברה.

  ייחודיות של שיקום פסיכולוגי בקבוצות

  בשלב הסיוע הפסיכולוגי המורכב, השיקום בקבוצות מציג תוצאות מצוינות. במפגשי פסיכותרפיה קבוצתיים, שבהם המשתתפים הם אנשים עם בעיות דומות, המטופלים חוזרים לאוריינטציות הערכיות הרגילות שלהם. זה עוזר לפתור בעיות רבות לתפקוד נוסף בחברה. קבוצות טיפוליות פועלות בשני כיוונים: פעילות חברתית וסביבתית.

  המומחים המנוסים שלנו ישמחו לענות לשאלותיכם בווטסאפ, באתר ובטלפון.

  למה אנשים בריאים צריכים לעיתים טיפול נפשי פרטי

  • בבית המשפט כדי לקבוע שפיות;
  • כדי לקבוע אפוטרופסות. אם אדם אינו יכול לדאוג לעצמו, היכולות הקוגניטיביות נפגעות, הזיכרון, האינטליגנציה, היכולת לתכנן ולבנות מערכות יחסים עם אנשים סובלים, הוא עלול להיות מוכר כחסר יכולת. אפשר לאבד כושר בכל גיל, אבל לעתים קרובות יותר זה קורה לאנשים מבוגרים ונקרא דמנציה סנילי. מעמד הכשירות המשפטית נקבע בבדיקה חוץ או אשפוזית;
  • בעת כריתת עסקאות וחוזי נדל"ן חשובות, בעת קניית רכב וכו'.

  טיפול נפשי רלוונטי בעת רכישה או מכירה של דירה, כאשר ההנחה היא שהמוכר (הקונה) בר דעת. אך לאחר זמן מה פתאום מתברר שהאדם הזה אינו כשיר, העסקה פסולה, והקונה מפסיד לא רק את כספו, אלא גם את הדירה. התייעצות עם רופא תעזור למנוע מצב כזה, ולכן כיום יותר ויותר טיפול פסיכיאטרי בתשלום מועיל בקשרים עסקיים. טיפול נפשי פרטי ופרטני ניתן להפרעות נפשיות שונות, פתולוגיה כרונית. החולה לא נשאר לאחר השחרור, אלא ממשיך להתייעץ ולהתבונן בכל הנושא.

  במרכז רוח ים Sanity מאמינים בכוחות פנימיים של כל אדם ומתרכזים במתן תמיכה וטיפולים הוליסטיים על מנת לתמוך במטופלים. חשוב מאוד לתת לאדם כלים להתמודדות עצמית עם המחלה וכאן אנו שמים דגש על מנת מטופל עצמו יוכל למצוא כוח וכלים להתמודדות.

  טיפול בבית החולים

  לעתים קרובות, הטיפול מתבצע על בסיס טיפול נפשי פרטי, אך לפעמים יש צורך בבית חולים:

  • אם במהלך הבדיקה הראשונית לא ניתן לבצע אבחנה מדויקת על מנת להתחיל מיד בטיפול הנכון, ומצבו של המטופל מחייב לקבוע את הטיפול בהקדם האפשרי. זה קורה כאשר עוסקים במקרים שנויים במחלוקת או חמורים, ולכן נדרש זמן להתבוננות;
  • אם המטופל זקוק לעזרה פסיכיאטרית דחופה. זה קורה עם מחלות קשות או החמרות, למשל, עם ניסיונות התאבדות, פסיכוזה. הרופא עשוי להגדיל את המינון של התרופה או אפילו לשנות את משטר הטיפול, כך שאתה צריך לעקוב כל הזמן אחר מצבו של המטופל.

  במה טוב מרכז רוח ים Sanity

  אצלנו יש שילוב של כל המרכיבים הנדרשים לטיפול מוצלח במקום כייפי וברמה גבוהה. פסיכיאטרים, פסיכוטרפיסטים, מטפלים אלטרנטיביים וצוות סיעוד מאומן וסבלני – כל זה מקבלים אצלנו כגישה הוליסטית לטובת התרפה.

  מעוניינים לדעת עוד פרטים – צרו קשר באתר או בטלפון.

  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support