contact-us צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם

השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


  בריאות הנפש הרצליה

  יש המון גברים ונשים שמתמודדים עם מצבי לחץ. אם בעבודה, בזוגיות, בנסיעה ובהתמודדויות שונות הכוללות החלטות הרות גורל כלכליות, אישיות או בקריירה. כל צעד וצעד שאדם עושה בחייו מצריך ממנו לחשוב ולקבל החלטה שתשנה או תשפיע על אורח חייו. אך מה קורה בין לבין? הרבה מהאנשים סובלים לאורך כל החלטה או מצב מלחצים. הלחצים הללו יכולים להשפיע ברמה הבריאותית הנפשית והפיזית, ולהוביל למצבים מאוד לא פשוטים בחיי היום יום. היום יש מסגרות מיוחדות שמטפלות בכל תחום בריאות הנפש בהרצליה, ומאפשרות לגברים ונשים להתמודד עם המצבים הקריטיים שלהם בצורה רגועה ונינוחה, ולהבין בסופו של דבר שיש אפשרות לצאת משם ולעבור את זה. סניטי – מבית רוח ים מסייע במאבקים נפשיים בדיוק מהסוג הזה, ותוך כדי טיפול ממוקד ואישי, הוא נותן להם אפשרות להתמודד באופן שמתאים להם ובזמן הנכון והמדויק.

  מה תקבלו בבריאות הנפש הרצליה?

  במידה וגם אתם מתמודדים עם מצבי לחץ ברמות שונות ואתם מתגוררים באזור שרון מרכז, חשוב מאוד למצוא מקום שיהיה קרוב לכם, לביתכם, ולאפשר לכם נגישות ונוחות להגיע ולהתרשם. בריאות הנפש בהרצליה מאפשרת לכם לשחרר את כל המחסומים, הלחצים, הכאבים, החרדות והפחדים ולהתמודד איתם באמצעות כלים ולווי צמוד של אנשי מקצוע ייחודיים, להתנסות בכל מיני סוגי תוכן כמו: כתיבה ויצירה, ולהתחיל לפרוק לאט לאט את הלחץ ותחושת המועקה איתה אתם מתמודדים. בחירת המיקום היא ללא ספק צעד מאוד חשוב בתהליך שלכם, ומומלץ מאוד לבחור את המסגרת לטיפול סמוך למקום מגוריכם.

  איך עובד התהליך?

  מהרגע בו הבנתם שאתם שקועים בתוך מחשבות לחוצות, שיש לכם אין סוף מטלות שמעסיקות אתכם באופן יומיומי ואתם לא מצליחים לתמרן, למצוא זמן לעצמכם, לסביבה, למשפחה או לטפל בכל מה שצריך ובזמן – חשוב למצוא מסגרת בריאות הנפש בהרצליה, ולטפל סוף סוף במצב, לחדש אנרגיות, לקבל כלים חדשניים המתאימים במיוחד לסיטואציות שאתם חווים ולחיות את החיים שאתם מייחלים להם.

  לסיכום, סניטי – מבית רוח ים וותיקים ומנוסים בטיפול בגברים ונשים שזקוקים להרפות מלחצים יומיומיים. יד ביד הם יובילו אתכם אל המקום הרגוע ושליו לו אתם כמהים.

  מרכז בריאות הנפש הרצליה

  יש המון נשים וגברים שמדווחים על משברים נפשיים, אך לא הם אלא גם בני ובנות נוער צעירים וצעירות, חווים משברים ורובם לא פונים לטיפול בעיקר בגלל בושה או בשל המחירים הגבוהים שיש בשוק. לעומת זאת, ככל שעלתה המודעות לטיפול בתחום בריאות הנפש, הרבה מהם בוחרים כן ללכת לטיפול, ואף עושים הכל כדי להתגבר על המאבק הנפשי איתו הם מתמודדים. איך מתפרצים משברים נפשיים? רובם יכולים לקרות בשל התמודדות עם אירוע טראומתי, מצבי לחץ בבית, בעבודה, בקריירה, בזוגיות, רצון להספיק, פרפקציוניזם ועוד. אך גם מגפת הקורונה הוסיפה לכל אלו גם את החרדה, הדיכאון והלחץ הכלכלי שגרמו אף הם למצבי דחק מאיימים ומפחידים. היום קיים מרכז בריאות הנפש בהרצליה שנותן מענה מלא ומקיף לאנשים ולצעירים בכל הגילאים שמעוניינים לטפל במצבי הדחק היומיומיים שלהם. סניטי – מבית רוח ים נבנה בעיקר למצבים הללו, ועוזרים לגברים, נשים, ילדים וילדות לצאת ממשברים נפשיים תוך כדי אבחון, ייעוץ ומתן טיפול רפואי או פסיכולוגי.

  פנייה מוקדמת למרכז בריאות הנפש הרצליה – מצילה חיים

  אם אתם מרגישים תסמינים שונים בגוף, ואתם מעוניינים לברר ולדעת יותר, מומלץ לפנות למרכז בריאות הנפש בהרצליה ולקבל מענה מלא לתחושות שאתם מרגישים. ככל שתיגשו מוקדם יותר למרכז לבריאות הנפש, כך תוכלו לקבל אבחון ואף טיפול ראשוני שעשוי להקטין את הסיכוי להחרפה במצבכם הנפשי ואף להתפרצות של מחלות נוספות, קשות והרבה יותר מורכבות ממש שחשבתם.

  אל תזניחו, תטפלו בעצמכם עוד היום

  למרות שתחום טיפול בריאות הנפש רק לאחרונה עלה למודעות, ורבים מהאנשים מגיעים לטיפול במרכז בריאות הנפש בהרצליה כדי להיות טובים יותר כלפי עצמם וכלפי הסביבה שלהם, עדיין קיימים אנשים שמרגישים בושה לטפל במצבם הנפשי, ומתמודדים לבד עם המון קונפליקטים פנימיים קשים ולרוב מתקשים לצאת מהמעגל הזה. חשוב לזכור שכל צעד לטיפול הוא משנה חיים, אם הבריאות הנפשית והפיזית חשובה לכם, אל תחשבו על מחר, עוד שבוע או עוד שנה – עכשיו תגיעו לטיפול ותדאגו לעצמכם.

  סניטי – מבית רוח ים, מקום וותיק, חם, מכיל ורגיל שמקבל בשנים האחרונות מטופלים שמוכנים לעבור תהליך טיפולי מעמיק ולהתגבר על המאבקים הנפשיים הפרטיים שלהם ומשאירים את הבושה מאחור.

  אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


   ×

   שיחת ווטסאפ

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support