052-5336566

צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

  הפרעת אישיות גבולית

  טיפול תרופתי בהפרעת אישיות גבולית

  אם לאחרונה אתם מרגישים שהערך העצמי שלכם חלש, אתם חסרי מוטיבציה ויציבות, לא שומרים על קשר או מערכות יחסים יציבות, שקועים במחשבות טורדניות, לחוצים, פחות פעילים, נמצאים תחת הפוך ובמיטה ומעדיפים לא לעשות כלום? יש סיכוי שאתם סובלים מהפרעת אישיות גבולית וכדאי לכם לגשת לטיפול ולבדוק את זה. הרבה אנשים מחליטים בשלב כל שהוא בחיים לגלות מדוע הם מרגישים תופעות ותסמינים מסוימים שלא הופיעו לפני כן, אולי בשל שינוי מהותי שהם עשו בחייהם או שמא היחשפות לאירוע טראומתי שגרם להכל להתפרץ? אי אפשר לדעת בדיוק מה הן הסיבות המדויקות להתפתחות ההפרעה, אך אם ביצעתם אבחון וגיליתם אותה, כדאי להתחיל טיפול תרופתי בהפרעת אישיות גבולית ולהרגיש קצת יותר מחוברים לגוף ולתחושות שאתם מכירים. בית רוח ים מעניק אבחון וטיפול תרופתי לאנשים שחוששים שהם סובלים מהפרעת אישיות גבולית. הם מייעצים ומצמידים להם רופא פסיכיאטרי להמשך תהליך ובניית תוכנית מותאמת אישית.

  מה הן הסיבות לטיפול תרופתי בהפרעת אישיות גבולית?

  הפרעת אישיות גבולית מאופיינת כדפוס עקבי שמתקשר רבות לעולם הפנימי של האדם. ניתן לראות את ההפרעה לפי ההתנהגות, המעשים והשיחה שהוא מקיים. בסופו של דבר, ההפרעה מפתחת מצוקה ממשית אצל האדם והוא מתקשה לחיות איתה בחייו הפרטיים, המשפחתיים והחבריים. כל אדם יכול לחוות הפרעת אישיות גבולית, בין אם מדובר באישה, בגבר, בילד או ילדה בגילאים השונים, וזה יכול להגיע בפתאומיות, בלי הכנה מראש ובעיקר בעקבות מצב טראומתי שפגש אותם במהלך חייהם. הסיבות לטיפול תרופתי בהפרעת אישיות גבולית הן רבות ומשתנות בין אדם לאדם, בין רמה הכאב, התסמינים, התחושות והרגשות, ככל שהאדם יודע יותר לתאר את מה שהוא מרגיש, כך יהיה יותר קל להתאים טיפול רפואי ותרופתי מתאים ובהקדם.

  טיפול תרופתי בהפרעת אישיות גבולית בליווי רופאים מנוסים

  הפרעת אישיות גבולית סימפטומים

  יש כמה תסמינים שחשוב להכיר ולא לפספס, הם אלו שאתם חווים באופן יומיומי, אך הם סמויים ונסתרים. כמו: דיכאון, חרדה עמוקה, מחשבות טורדניות, לחץ פנימי, דפיקות לב מואצות ועוד. אם אתם מזהים חלק מהתסמינים, תדעו שיכול להיות שאתם חווים הפרעת אישיות גבולית ויש צורך לפנות לטיפול תרופתי בהפרעות אישיות גבולית.

  לסיכום, בית רוח ים מובילים וותיקים בעולמות הטיפול התרופתי בקרב אנשים שחווים הפרעות אישיות גבוליות, ובהתאם למצב הם מייעצים, מאבחנים ונותנים טיפול אישי, רגיש ומקצועי.

   

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות, כאשר ביתי עברה תקופה קשה. למזלי, מצאתי את סניטי בחיפוש באינטרנט, ושם קיבלתי מענה מקצועי וביתי קיבלה את העזרה לה הייתה זקוקה, תוך שמירה על יחס אישי ואווירה נעימה.

   אלעד

   פניתי אל רוח ים לאחר משבר נפשי חמור שעברתי ולא הצלחתי להתמודד איתו בעצמי, והם סייעו לי להתאזן ולחזור למוטב.

   אלמוג

   הגעתי לסניטי בעקבות אבחון בתחלואה כפולה, סבלתי מדיכאון והתמכרות לאלכוהול ולא ידעתי איך להתמודד עם החיים. הצוות במקום היה מדהים ועזר לי לבנות את עצמי מחדש.
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים