052-5336566

צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

  הפרעת אישיות נרקסיסטית

  טיפול בהפרעת אישיות נרקיסיסטית

  רבים מאיתנו פגשו בעבר או בהווה אנשים שאוהבים להיות במרכז העניינים. אלו יכולים להיות מהאנשים הכי קרובים אלינו כמו, הורים, בני משפחה קרובה ורחוקה, בני או בנות זוג ואלו יכולים להיות גם עמיתים ממקום העבודה, המנהל או המנהלת, החברה לעבודה, חברה ללימודים, מרצה, מתרגל וכדומה. חלק מהמאפיינים של אנשים שסובלים מהפרעה נרקיסיסטית, אוהבים לדבר על עצמם ורק על עצמם, ויש איזו תחושה שכל העולם סובב סביבם. אך איפה עובר הגבול בין התנהגות טבעית לבין הפרעת אישיות נרקיסיסטית? אם אתם חוששים שיש לכם חלק מהמאפיינים, ואתם מעוניינים לבדוק האם גם אתם סובלים מזה, כדאי לפנות לטיפול בהפרעת אישיות נרקיסיסטית ולברר את הסימנים לעומק. בית רוח ים מסייעים לאנשים שמעוניינים לברר האם גם הם סובלים מההפרעה ולאחר אבחון מדויק, הם יכולים גם לתת להם כלים, טיפול פסיכולוגי או תרופתי בצמוד לפסיכיאטר מקצועי.

  הסימנים העמוקים שמובילים לטיפול בהפרעת אישיות נרקיסיסטית

  הפרעת אישיות נרקיסיסטית יכולה להתבטא בכמה תצורות ומאפיינים אישיותיים והתנהגותיים שונים. הסימנים שיעזרו לכם לזהות את ההפרעה אצלכם יהיו לרוב: שחצנות, יהירות, רצון בתשומת לב, אהבה עצמית גדולה, תחושה שאתם מסוגלים להשיג הכל, אי רצון להתחייב לדברים, גם בזוגיות, נטייה לברוח בזמן מצוקה אמיתית או בזמן החלטה הרת גורל. אך מלבד זאת, יש גם את הצד הבריא, כשאדם אוהב ומעריך את עצמו ומסוגל לראות את היופי והטוב באנשים אחרים, הוא לא סובל מההפרעה. מכיוון שהוא מסוגל להביע אמפתיה כלפי הסביבה שלו. אדם שסובל מההפרעה לא יכול להיות אמפטי, אלא אדיש וחסר אכפתיות למצב והרצון של הסביבה. הטיפול הפרעות אישיות נרקיסיסטיות יכול לעזור לכם לאשש או לשלול האם אתם סובלים מהתופעה ולטפל בה במידת הצורך.

  טיפול בהפרעת אישיות נרקיסיסטית בליווי מקצועי

  טיפול בהפרעת אישיות נרקיסיסטית והפרעות נפשיות נוספות

  אלו שלא פונים לטיפול הפרעות אישיות נרקיסיסטיות בזמן, עשויים לעורר ולפתח הפרעות נפשיות נוספות כמו: התקפי חרדה, דיכאונות, הפרעות אכילה, ניסיונות להתאבד, רצון ותלות בשימוש בחומרים ממכרים וכדומה. כדי שתוכלו למנוע את התפרצות ההפרעות הנפשיות הנוספות, מומלץ לפנות לטיפול בהקדם.

  לסיכום, בית רוח ים מלווה לאורך השנים מטופלים רבים שחווים הפרעות אישיות נרקיסיסטיות ויחד עם הניסיון שהם צברו, הם יוכלו לתת לכם מענים לכל הצרכים שלכם.

   

   

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות, כאשר ביתי עברה תקופה קשה. למזלי, מצאתי את סניטי בחיפוש באינטרנט, ושם קיבלתי מענה מקצועי וביתי קיבלה את העזרה לה הייתה זקוקה, תוך שמירה על יחס אישי ואווירה נעימה.

   אלעד

   פניתי אל רוח ים לאחר משבר נפשי חמור שעברתי ולא הצלחתי להתמודד איתו בעצמי, והם סייעו לי להתאזן ולחזור למוטב.

   אלמוג

   הגעתי לסניטי בעקבות אבחון בתחלואה כפולה, סבלתי מדיכאון והתמכרות לאלכוהול ולא ידעתי איך להתמודד עם החיים. הצוות במקום היה מדהים ועזר לי לבנות את עצמי מחדש.
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים