052-5336566

צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

  טיפול בטראומה מורכבת

  טיפול בטראומה מורכבת ב"סניטי"

  היום יש לא מעט אנשים שמתמודדים עם טראומה מורכבת שנובעת לרוב מחשיפה לאירועים שמאיימים על מצבם הנפשי והפיזי שלהם. הטראומה כוללת תסמינים רבים, והם: זיכרונות מהעבר (נקרא גם פלשבקים), הפרעות שינה, סיוטי לילה, פחד לפגוש בפחדי עבר, אי חשיפה לשמש, רצון להישאר במיטה, להימנע ממפגשים חברתיים וכדומה. אך מה קורה שאותם אנשים שמתמודדים עם טראומה מורכבת נחשפים בפתאומיות למצבים טראומטיים שמזכירים להם את האירוע? הם מתמודדים עם הזיכרון שוב ושוב, וללא הפסקה ולכן המונח טראומה מורכבת הנקרא כך. כדי שיהיה אפשר להתמודד עם הטראומה ולהקל על התסמינים, כדאי לבדוק על טיפול בטראומה מורכבת. היום יש כל כך הרבה כלים שיכולים לעזור לכם להתמודד עם המצב, אל תעבור את זה לבד. בית רוח ים יכול לתת לכם כלים מצוינים ומקצועיים להתמודד עם טראומה מורכבת ומסייע לכם לראות את הצד החיובי של החיים.

  אבחון לפני טיפול בטראומה מורכבת

  כדי שתוכלו להתחיל טיפול בטראומה מורכבת, אתם צריכים לעבור אבחון ראשוני ותשאול מלא, זאת כדי להתאים לכם את סוג הטיפול ולהבין את הגודל של הטראומה איתה אתם מתמודדים. הפרעות נפשיות מהסוג הזה, מטופלות לרוב בבתי החולים ובמסגרות השונות, ושם על ידי שאני מקצוע הם מצליחים לאבחן עבורכם את המצב הנפשי שאתם מתמודדים איתו ואף לתת לכם את הכלים המתאימים לכם במיוחד.

  סניטי - מרכז לטיפול בטראומה מורכבת

  סוגי טיפול בטראומה מורכבת

  יש מגוון סוגי טיפול בטראומה מורכבת שיכולים לסייע רבות לנפגעי טראומה הסובלים ממנה. התסמינים כאמור הם רבים, אך יש לכך שיטות טיפול שונות שמאפשרות לאנשים לשנות את דפוסי החשיבה, עוזרים להם לבסס את האמון בבני אדם ובאנשי מקצוע ועוד. חלק מהטיפולים הם: טיפול דיאלקטי התנהגותי שעוזר מאוד בהבנת הנפש ודרכי החשיבה והטיפול הנוסף שהומלץ הוא טיפול באמצעות תנועות עיניים.

  לסיכום, בית רוח ים מסייע שנים רבות לאנשים בכל הגילאים בלווי וטיפול בטראומה מורכבת מהסוג הזה, יחד עם הידע והניסיון שהם צברו עם השנים, הם נותנים מענה טיפולי ברמה הכי גבוהה שתכירו, ועוזרים לאנשים להתמודד עם מגוון משברים נפשיים שמשפיעים על חייהם והתפקוד היומיומי.

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות, כאשר ביתי עברה תקופה קשה. למזלי, מצאתי את סניטי בחיפוש באינטרנט, ושם קיבלתי מענה מקצועי וביתי קיבלה את העזרה לה הייתה זקוקה, תוך שמירה על יחס אישי ואווירה נעימה.

   אלעד

   פניתי אל רוח ים לאחר משבר נפשי חמור שעברתי ולא הצלחתי להתמודד איתו בעצמי, והם סייעו לי להתאזן ולחזור למוטב.

   אלמוג

   הגעתי לסניטי בעקבות אבחון בתחלואה כפולה, סבלתי מדיכאון והתמכרות לאלכוהול ולא ידעתי איך להתמודד עם החיים. הצוות במקום היה מדהים ועזר לי לבנות את עצמי מחדש.
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים