052-5336566

צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

  טיפול בטראומה מינית

  מרכז לטיפול בטראומה מינית

  בשנים האחרונות תופעת ההטרדות המיניות, התקיפות והניצול המיני גוברת והפכה להיות מין תופעה חברתית שגדלה ככל שהזמן עובר. הממדים של התופעה כל כך גדולים שאין שום סיכוי שיהיה אפשר לדעת מתי תהיה הפעם הבאה שהיא תפגוש אותנו. אם בבית, ברחוב, במסגרת חינוכית, עם בן או בת הזוג, על ידי אדם אנונימי שהכרנו בעבודה ובכל מקום. התופעה מגיעה בכל כך הרבה צורות שקשה מאוד להכיל או להגדיר אותה. מי שחווה או חוותה טראומה מינית יודעים שהיא מביאה עמה המון נזקים נפשיים, מחשבה מעוותת על המציאות וגורמת לנשים ולגברים כאחד, לגבש דימוי על האדם שיכול לבצע את התקיפה הבאה. טיפול בטראומה מינית הוא הכרחי בכל גיל, ובכדי שיהיה אפשר למנוע את התפתחות הטראומה, מומלץ לטפל בה כמה שיותר מוקדם וסמוך לזמן התקיפה. למרות שזה קשה וכמעט בלתי אפשרי לשאת את השיח על הנושא. בית רוח ים מסייע לכם לפתוח את הלב, לשתף ולחשוף את הטראומה שחוויתם, ותוך רגישות מדהימה הם מצליחים לתת לכם כלים, להצמיד את אנשי המקצוע הרלוונטיים לכם, ולקדם אתכם למקום יותר טוב.

  מי יכול להגיע לטיפול בטראומה מינית?

  כל מי שחווה פגיעה או תקיפה מינית לאורך חייו, מגיל צעיר ועד לגיל מבוגר. היום, כך לפי הנתונים הפגיעה בגיל הצעיר וההשלכות הטראומתיות שלה, היא דומה באותה המידה להשלכות של אנשים מבוגרים. כמובן שיש שוני בין הפגיעה בין גברים לנשים, או בין ילדים לילדות, כי ההשלכות שלה הן אחרות. אך תופעות הלוואי של שני הצדדים, התגובות, דרכי החשיבה והדפוסים ההתנהגותיים והפיזיולוגיים הם דומים. מי שנחשף במהלך חייו לאירוע מיני טראומטי מומלץ שיפנה לטיפול בטראומה מינית כדי להקטין את ההשלכות העתידיות שיכולות להיוולד מזה.

  טיפול בטראומה מינית באווירה מכילה

  טיפול בטראומה מינית: פגיעה רגשית עמוקה

  לפגיעה ותקיפה מינית יש השלכות רגשיות מאוד גדולות, הן עמוקות וארוכות טווח וככל שהזמן עובר הן הופכות להיות משמעותיות וכמעט בלתי נפרדות מהחיים השגרתיים שלנו. מעבר לפגיעה שאיתה גברים ונשים מתמודדים לאורך כל היום, יש גם נזק פסיכולוגי שמתבטא גם בפן הפיזי והגופני של הנפגע וכדי למנוע כדור שלג גדול ממה שניתן לדמיין, כדאי לפנות לטיפול בטראומה מינית כמה שיותר מוקדם.

  לסיכום, בית רוח ים עוזר שנים רבות לאנשים שחוו תקיפה והטרדה מינית ומציע, סוגים שונים של טיפולים שיכולים לסייע להם לחיות לצד הטראומה בשלום.

   

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות, כאשר ביתי עברה תקופה קשה. למזלי, מצאתי את סניטי בחיפוש באינטרנט, ושם קיבלתי מענה מקצועי וביתי קיבלה את העזרה לה הייתה זקוקה, תוך שמירה על יחס אישי ואווירה נעימה.

   אלעד

   פניתי אל רוח ים לאחר משבר נפשי חמור שעברתי ולא הצלחתי להתמודד איתו בעצמי, והם סייעו לי להתאזן ולחזור למוטב.

   אלמוג

   הגעתי לסניטי בעקבות אבחון בתחלואה כפולה, סבלתי מדיכאון והתמכרות לאלכוהול ולא ידעתי איך להתמודד עם החיים. הצוות במקום היה מדהים ועזר לי לבנות את עצמי מחדש.
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים