052-5336566

צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

  שיטות טיפול בטראומה

  שיטות טיפול בטראומה נפשית

  אין אדם שלא פגש באירוע שהשאיר עליו חותם טראומטי לאורך חייו. האירוע היה כל כך חזק, שהוא מוצא את עצמו נמנע לעשות דברים מסוימים שמא יקרה דבר דומה פעם נוספת. המחשבה שזה עשוי לקרות שוב מעסיקה אותו ויחד איתה גם הפחדים להרגיש את האימה או את התחושה ההיא שהייתה קשה מנשוא ועד היום הוא נאלץ להתמודד איתה. אנשים ינסו לעשות הכל בכדי להשאיר את הטראומה מאחור, בשונה מבעיות אחרות, הם יעדיפו להרפות מתופעות הלוואי שהשאירה הטראומה במוחם ובגופם, וינסו לפנות לכל מיני שיטות טיפול בטראומה כדי להתגבר על המראות הקשים, הכאב הפיזי הבלתי נראה, המחשבות והזיכרונות הבלתי פוסקים, חוסר שינה, זיעת לילה, פעם חם ופעם קר. בית רוח ים פיתח תכנית בדיוק למקרי הטראומה איתם אנשים מתמודדים, הם מייעצים להם, מבצעים עבורם אבחון ונותנים להם טיפול מקיף, מקצועי, מכיל ותומך בעזרת אנשי צוות מנוסים ואיכותיים.

  זיהוי טראומה ושיטות טיפול בטראומה

  איך תזהו שחוויתם טראומה? יש לא מעט מקרים קשים שאנחנו חווים בחיים שלעיתים אנחנו מעלימים מהם עין. אלו יכולים להיות, תאונת דרכים קשה, אובדן של בן אדם קרוב, השתתפות במלחמה בזמן השירות הצבאי, הטרדה מינית, אלימות, פגיעה נרקיסיסטית ועוד. האירועים האלה בעבר היו דיי מושתקים ולכן היה קשה לאבחן שאתם חווים טראומה או לפחות הייתם חלק מסיטואציה שהשאירה על הגוף והנפש שלכם כאב עצום. טראומה נחשבת לאירוע קשה ואף מסכן חיים, היא סודקת את האמון של האדם באדם, את יכולת ההגנה שלו על עצמו, את האפשרות לראות איך נכון ואיך לא נכון להתנהג ובעיקר גורמת לאדם להיות כל כך אפתי לסביבה, לחברים, לבני המשפחה כך שהניתוק שנוצר בתוך הגוף משאיר אותם לבד. יש מגוון שיטות טיפול בטראומה שיכולות לעזור ולעודד את אלו שחוו בטראומה, להראות להם שאפשר לחיות אחרת עם הטיפול הנכון והמדויק עבורם.

  שיטות טיפול בטראומה: מהי השיטה הטובה ביותר?

  שיטות טיפול בטראומה: המוח והפרשנות שלו לטראומה

  מי שמפרש את הסיטואציה לטראומה הוא המוח. הוא דואג להשרות תחושת ביטחון כשהיא קורת ותחושת הגנה ופחד כשמדובר בטראומה. אנחנו כל הזמן מחפשים להרגיש בטוחים ומוגנים, אך ברגעי אימה ופחד, שהם למעשה טראומה, המוח יודע להפעיל אותנו כך שנצליח להתמודד בתוך הסיטואציה בהצלחה. שיטות טיפול בטראומה יכולות לחשוף בפניכם את התהליכים שהמוח עובר בעת מפגש עם טראומה, ותוך מתן כלים לסייע לכם להתמודד עם האירוע הטראומטי בזמן אמת.

  לסיכום, בית רוח ים מלווה לארוך השנים אנשים שחוו טראומה וסיטואציות קשות בחייהם, הוא עוטף אותם באנשי מקצוע רלוונטיים שיסייעו להם לזהות, להכיל ולהתמודד עם הטראומה.

   

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות, כאשר ביתי עברה תקופה קשה. למזלי, מצאתי את סניטי בחיפוש באינטרנט, ושם קיבלתי מענה מקצועי וביתי קיבלה את העזרה לה הייתה זקוקה, תוך שמירה על יחס אישי ואווירה נעימה.

   אלעד

   פניתי אל רוח ים לאחר משבר נפשי חמור שעברתי ולא הצלחתי להתמודד איתו בעצמי, והם סייעו לי להתאזן ולחזור למוטב.

   אלמוג

   הגעתי לסניטי בעקבות אבחון בתחלואה כפולה, סבלתי מדיכאון והתמכרות לאלכוהול ולא ידעתי איך להתמודד עם החיים. הצוות במקום היה מדהים ועזר לי לבנות את עצמי מחדש.
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים