contact-us צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם

השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון  בריאות הנפש והגוף

  יש קשר הדוק בין בריאות הנפש והגוף, ומחקרים מוכיחים את זה. איך אנחנו יודעים שמה שאנחנו מרגישים משפיע באופן אוטומטי על הנפש והמצב הגופני שלנו? יש המון פרמטרים שאי אפשר לפספס. היום אנשים רבים שוקעים במחשבות טורדניות לאורך כל שעות היום, המחשבות הללו יכולות להיות אמיתיות וחלקן הן דמיונות ומצבים שבכלל לא התרחשו. ההשקעה בחשיבה מצריכה מאיתנו אנרגיות ואותן אנרגיות מובילות את הפעילות של מערכת העצבים, הגוף עובד שעות נוספות וכן גם מערכת החיסון. הרגשות שנלווים לתהליך המחשבות הן רבות וכוללות גם מתחים, לחצים נפשיים, תשוקה ואף שמחה. כולם יכולים להשפיע על בריאות הגוף שלנו, כך שאם לפעמים אתם מוצאים את עצמכם חושבים על דבר שמטריד אתכם וקמים בבוקר קצת יותר חלשים מבדרך כלל, אתם יכולים להבין שמשהו נפשי קרה, משהו שמעסיק אתכם ולא פתרתם אותו. כדי שתוכלו להגיע לאיזון בין הנפש לגוף, מומלץ לבדוק על מסגרת שבה ניתן לקבל טיפול מקיף ולווי ולהרפות מהמחשבות, הרגשות והלחצים ולווסת את התחושות. סניטי – מבית רוח ים מתאים בדיוק למצבים הללו, ומאפשר לכם מקום מצוין לפרוק, לדבר על מה שאתם מרגישים, חושבים ומתלבטים לגביהם, ותוך כדי השחרור, להגיע למסקנות שישנו את חייכם ובהלימה גם את בריאותכם.

  אל תזניחו ותשקיעו בבריאות הנפש והגוף

  כמה פעמים הרגשתם צורך פנימי לפנות לעזרה נפשית אך החלטתם ברגע האחרון לוותר? יש לא מעט נשים וגברים שמחליטים לקחת אחריות על המצב הבריאותי שלהם, ולנסות לטפל בו לבד. לרוב הם חושבים שזה אפשרי, שכל מה שהם עוללו לעצמם ניתן לפתור. אך לא תמיד החשיבה הזו נכונה, מועילה ומקדמת אותם למצב בריאות הנפש והגוף. לכן, ההמלצה היא לא לוותר על עצמכם. ברגע שאתם מרגישים תחושת לחץ גבוהה, דפיקות לב מואצות, מחשבות שמטרידות אתכם ואתם לא מצליחים לעצור, זוהי לא בושה לפנות לעזרה מקצועית ולקבל מענה מלא למצב שלכם.

  טיפול הוא הפתרון

  כדי שתוכלו להניב את התוצאה הטובה ביותר מטיפול בריאות הנפש והגוף, אתם צריכים להגיע למסגרת מוכנים, להתמסר לתהליך ולהבין שממנו תצאו מחוזקים ובריאים יותר.

  לסיכום, סניטי – מבית רוח ים מעניקים לאורך השנים מענה מקצועי ומלא בתחום בריאות הנפש, ונותנים כלים, טיפול תרופתי ויחס אישי לכל מטופל.

  בריאות הנפש בישראל

  המון אנשים בישראל מדווחים כי הם מעוניינים בקבלת עזרה נפשית וטיפולית בעקבות הלחצים הרבים שהם חווים באופן יום יומי. עקב העומסים הרבים בבתי החולים הפסיכיאטריים, המדינה מתקשה למצוא לכל האנשים מקום ומענה. בעקבות המחסור הרב של מקום טיפולי וכן, גם בקרב אנשי צוות, הוקם בית מאזן שהפך למסגרת חלופית נהדרת לאנשים שמעוניינים לקבל מענה וטיפול נפשי ורגשי מלא, יחד עם מעטפת כוללת של אנשי מקצוע בתחומים רבים. בריאות הנפש בישראל הולכת ומתפתחת, וככל שבתי החולים קורסים, כך נולדות מסגרות שונות שנותנות מענים מצוינים ולא פחות טובים משירותי המדינה. סניטי – מבית רוח ים הוקם בדיוק מהסיבות האלו, ונותן מענה מקיף, איכותי ומקצועי לאנשים שמעוניינים בלווי, בטיפול ובעזרה נפשית מכילה, אוהבת ותומכת.

  מצוקת בריאות הנפש בישראל בזמן מגפה

  ימי הקורונה הארוכים, הסגרים והחוקים החדשים שינו לתושבי מדינת ישראל את השגרה. וממקום רגוע ושליו, המגפה ערערה להם את הבסיס הכלכלי, הנפשי, המשפחתי, האישי והחברתי. כתוצאה מכך, רוב האנשים נקלעו למצבי לחץ קיצוניים, חרדות קיומיות, בעיות כלכליות, משפחתיות וכדומה, שגרמו להם לקרוס ולא לתפקד. בגלל שרבים מהאנשים הרגישו תופעות דומות בזמן המגפה, נולדה מצוקה בתחום בריאות הנפש בישראל, ומתוך כך התחילו מסגרות רבות לתת מענים בתחומים האלה ולא רק, גם מעטפת כוללת של נושאים נוספים, שיגרמו לאותם אנשים להשיב את הביטחון העצמי, האישי, הכלכלי והמשפחתי בחזרה.

  מתן מענה בזמן אמת

  ישנה חשיבות גדולה במתן מענה בזמן אמת לאנשים שזקוקים לתמיכה בתחום בריאות הנפש בישראל. ככל שדוחקים במחלות הרבות כגון, דיכאון, חרדה ולחץ, כך הסיכויים שהן יתפתחו לממדים גדולים יותר – גבוהים מתמיד. לכן, אנשים שזקוקים למענה בתחום הנפשי לא צריכים לחכות, אלא לקבל טיפול מידי ועכשיו כדי שיהיה ניתן לטפל במצוקה האמיתית בזמן המתאים ולא במצוקה גדולה יותר. ככל שמדחיקים במצב, כך מתפתחות בעיות אחרות, כמו: קושי להירדם, הפרעות אכילה, התקפי זעם וכדומה.

  לסיכום, סניטי – מבית רוח ים מעניק מענה לאנשים כבר המון שנים בתחום בריאות הנפש. שם הם מקבלים לווי ותמיכה נפשית ואישית לאחר שחוו אירועים טראומתית שגרמו להם להגיע למצבים שקשה להם מאוד להתמודד איתם לבד.

  אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון   ×

   שיחת ווטסאפ

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support