052-5336566

צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

  החזון שלנו

  "רוח ים" הוא למעשה מסגרת המהווה כחלופה לאשפוזים פסיכיאטריים, שמטרתה היא לענות על צרכי המטופל ולסייע לו מכל הבחינות להתמודד עם המשבר הנפשי אליו נקלע.

  אנו מעניקים מענה מקיף ומקצועי הכולל את כל היבטי הטיפול- טיפול רגשי, הדרכה, ליווי תעסוקתי, טיפול תרופתי ומעקב פסיכיאטרי, כך שכל מטופל יקבל יחס אישי המותאם לצרכיו כמו כפפה ליד.

  אנו מאמינים כי טיפול באווירה שלווה, בסביבה רגועה בסמוך לחוף הים יכולה להשפיע פלאים על התהליך הטיפולי, אשר איננו מתאפשר במסגרת של אשפוז פסיכיאטרי סטנדרטי.

  כחלק מהתהליך אנחנו מעניקים גם למשפחת המטופל ולסביבתו הקרובה הדרכה וסיוע, על מנת שגם להם יהיו הכלים הרלוונטיים להתמודדות עם הקושי של יקירם, ושיסייעו לו ביום הטיפול להשתלב בקהילה ולהמשיך בחייו.

  חלק מחזונו של המקום הוא להסיר את הסטיגמה הקשה אשר מתקשרת לרבים אודות אשפוזים וטיפולים פסיכיאטרים, אשר גם מקשה על המטופל לרצות ולבקש את העזרה לה הוא זקוק נואשות, ולהציג אלטרנטיבה טיפולית ידידותית ותומכת.

   

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות, כאשר ביתי עברה תקופה קשה. למזלי, מצאתי את סניטי בחיפוש באינטרנט, ושם קיבלתי מענה מקצועי וביתי קיבלה את העזרה לה הייתה זקוקה, תוך שמירה על יחס אישי ואווירה נעימה.

   אלעד

   פניתי אל רוח ים לאחר משבר נפשי חמור שעברתי ולא הצלחתי להתמודד איתו בעצמי, והם סייעו לי להתאזן ולחזור למוטב.

   אלמוג

   הגעתי לסניטי בעקבות אבחון בתחלואה כפולה, סבלתי מדיכאון והתמכרות לאלכוהול ולא ידעתי איך להתמודד עם החיים. הצוות במקום היה מדהים ועזר לי לבנות את עצמי מחדש.
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים