052-5336566

צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

  אבחון מאניה דיפרסיה

  הפרעה דו קוטבית אבחון

  יש המון מחלות היום שנחשבות לבלתי נראות. הן מתחוללות בגוף האדם באופן יומיומי וגורמות לסבל רב בקרב החולה בהן. אחת מבין המחלות הללו היא הפרעה דו קוטבית אבחון שלא ניתן לזהות אותה חיצונית או פיזית, וגם אם המטופל יעשה בדיקות דם הם לא יצליחו לזהות שום בעיה רפואית. לכן כדי שיהיה אפשר לאבחן את המחלה, ניתן לבדוק האם החולה מרגיש סימנים או האם יש היסטוריה משפחתית. יש גם מספר קריטריונים שעל פי הם הרופאים מצליחים לשער האם מדובר במחלה הזו או לא. אך ללא ספק התיאורים של האנשים שמגיעים עם תסמינים שונים הם אלו שעוזרים לאבחן את המחלה ויכולים לסייע להם בהמשך הטיפול בהם. אחת המסגרות המומלצות לטיפול ולווי מלא לאורך כל שלבי המחלה היא בית רוח ים  אליו מגיעים המון מטופלים שחוששים מהתפרצות של הפרעה דו קוטבית. שם הם נותנים להם מענה מלא, מסבירים להם את היקף התופעה, נותנים להם כלים חשובים לחיים ועוזרים להם לחיות יחד לצד המחלה.

  הסימנים הבולטים בהפרעה דו קוטבית אבחון

  כדי שתוכלו לדעת האם גם אתם סובלים מהפרעה דו קוטבית אבחון חשוב קודם כל שתכירו את התסמינים השונים שמתלווים למחלה. הם לא פיזיולוגיים אלא יותר נפשיים ולכן לרוב לא תוכלו לאשש את הסימנים דרך בדיקות דם או כל בדיקה רפואית אחרת. אחד מבין הסימנים המוכרים הוא: דיכאון. יש תחושה של הטלת ספק ביכולות שלנו, שאנחנו לא נצליח. המוח הופך לאיטי, מוטרד, חסר תקווה לגבי ההווה והעתיד, יש קושי בלהרגיש, לזוז, או לחשוב. הסימן הנוסף הוא מאניה. תחושה שכל הרעיונות רצים מהר בראש ויחד איתם נוצר המון בלבול וצלילות. קשה מאוד לעקוב אחרי התנודות האלו במוח וכתוצאה מכך יש בעיית זיכרון. שום דבר כמעט ולא מצחיק, יש המון פחד, עצבים, כעס ותחושה של סגירות וכליאה.

  אבחון הפרעה דו קוטבית – הסימן שידליק אצלכם נורה אדומה

  הפרעה דו קוטבית אבחון מגיעה בהרבה צורות ועם המון סימנים שונים. כשאחד מהם והקריטי ביותר הוא – רצון להתאבד. האדם זקוק לתשומת לב מידית מכל אדם אחר, אם מדובר באיש מקצוע, רופא, חבר או בן זוג.

  לסיכום, בית רוח ים וותיקים מאוד באבחון הפרעה דו קוטבית ונחשבת כחלופה מצוינת לאשפוזים פסיכיאטרים בבית החולים.

   

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות, כאשר ביתי עברה תקופה קשה. למזלי, מצאתי את סניטי בחיפוש באינטרנט, ושם קיבלתי מענה מקצועי וביתי קיבלה את העזרה לה הייתה זקוקה, תוך שמירה על יחס אישי ואווירה נעימה.

   אלעד

   פניתי אל רוח ים לאחר משבר נפשי חמור שעברתי ולא הצלחתי להתמודד איתו בעצמי, והם סייעו לי להתאזן ולחזור למוטב.

   אלמוג

   הגעתי לסניטי בעקבות אבחון בתחלואה כפולה, סבלתי מדיכאון והתמכרות לאלכוהול ולא ידעתי איך להתמודד עם החיים. הצוות במקום היה מדהים ועזר לי לבנות את עצמי מחדש.
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים